Випускникам

2021-2022 н.р.

День відкритих дверей онлайн у Національному університеті «Львівська політехніка»

«Готуй воза взимку,  а сани - влітку або як не прогавити найкращі роки свого життя 2.0»

Під такою оригінальною назвою вже вдруге було організовано і проведено Асоціацією випускників Сокальської Малої академії наук учнівської молоді профорієнтаційну зустріч із старшокласниками.

Цього року презентували свої навчальні заклади, розповідали про важливість підготовки до ЗНО, професійне самовизначення молоді, секрети навчання студенти вишів Києва, Львова, Тернополя, Луцька та Любліна (Польща). Наші випускники – молоді самодостатні юнаки і дівчата, які знайшли себе у цьому непростому світі. Вони просто чудові! Приємно, що у своїх виступах відзначали роль Сокальської Малої академії наук учнівської молоді, згадували неповторні миті навчання, спілкування, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, перших успіхів і невдач, а ще дякували своїм педагогам і пропонували цікаву співпрацю.

Директор Світлана Мусій з гордістю і особливою теплотою пригадала про навчання та участь у турнірах і конкурсах кожного з присутніх і висловила вдячність за проведення заходу наступним студентам – випускникам МАН:

БОГДАНУ БАРАННІКУ, студенту Тернопільського національного економічного університету

ВІТАЛІЮ ГЕЙКУ, студенту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

ХРИСТИНІ ДІДИК, студентці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького

НЕЛІ ЖЕРЕБЕЦЬКІЙ, студентці Української академії друкарства

ЮЛІЇ МУСІЙ та ВІКТОРІЇ ПОНОМАРЕНКО, студенткам Львівського національного університету імені Івана Франка

НАДІЇ ПАСІЧНИК, студентці  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

ХРИСТИНІ ОГОРОДНИК, студентці Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ПАВЛУ САНОЦЬКОМУ, студенту Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща)

ЮЛІЇ ЧАБАРЕНКО, студентці  Національного університету "Львівська політехніка"

Спонсорами заходу стали піцерія «California» та ТЗоВ «Здоров'я».

Фото і відео тутhttps://drive.google.com/file/d/19VSPssSgUio_DtswPuJC6fr9qpwWl5Bw/view?usp=sharing

****

ВИПУСКНИКИ ПРО СОКАЛЬСЬКУ МАЛУ АКАДЕМІЮ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

****

Подаємо відео та фото звіт презентації навчальних закладів Києва та Львова,  студентами - випускниками Сокальської МАН на тему: "Готуй воза взимку,  а сани - влітку або як не прогавити найкращі роки свого життя"

ЗАПРОШУЄМО СТАРШОКЛАСНИКІВ СОКАЛЬЩИНИ І ЇХ БАТЬКІВ!!!
В суботу, 28 жовтня 2017 року о 13 год в актовій залі Сокальської МАН з метою профорієнтації відбудеться презентація навчальних закладів Києва і Львова студентами - випускниками МАН на тему:"Готуй воза взимку, а сани - влітку або як не прогавити найкращі роки свого життя"

Ти учень 10-11 класу? Не можеш визначитися з майбутньою професією? Який саме університет обрати? Поступати до Львова чи кудись дальше? Насправді, це доволі складні питання, але спробуємо тобі допомогти.

Приходь 28 жовтня і ти зможеш дізнатися:
- про особливості навчання в університеті від досвічених старшокурсників;
- про можливості, які ти просто не повинен упускати;
- про необхідний запас знань, вмінь та навичок, який допоможе вижити будучи студентом;
- практичні лайфхаки для першокурсників;
- та багато інших цікавих секретів, які ми вам приготували.
Ви матимете нагоду послухати старшокурсників таких університетів:
1. КПІ - Якимчук Олексій
2. КНЕУ - Кінах Ірина
3. НПУ - Пісня Роман
4. ТДМУ - Шпак Орися
5. ЛНМУ - Пакулець Андрій
6. УКУ - Строцюк Марія
7. ЛНУ - Пенцак Христина
8. НУ "ЛП" - Троцько Катерина
9. КНЕУ - Грушка Мар'яна
Та зможете запитати все, що вас цікавить, турбує чи не дає спати ночами про студентські роки.

З нетерпінням усіх чекаємо!
Тільки не забудь зареєструватися: https://goo.gl/forms/Vl44gJFEc84PGTxm2

********
Скористайся шансом отримати додаткові 10 балів до ЗНО!!!

Детальна інформація тут: http://www.khai.edu/uk/site/vseukrayinska-olimpiada-z.html

або на сайті Сокальського РМК