Конкурс "Непізнана історія мого краю"

«Непізнана історія мого краю. Досягнення жителів моєї місцевості».

ВІТАЄМО!!!

В УКУ визначили переможців IV Всеукраїнського конкурсу«Непізнана історія мого краю. Історія рідної школи».

За словами організаторів,  близько 200 учнів зі всієї України спробували себе у ролі дослідників та взяли участь у конкурсі. Дванадцять із них потрапили до фіналу.«Оцінювання робіт відбувалось у два етапи. На першому етапі журі у складі: Ярослава Грицака, Миколи Кацюби, Іванни Бородчук та Вахтанга Кіпіані обрали 12 фіналістів. У день фіналу відібрані учасники представили свою роботу. Учні повинні були пояснити тему роботи та використані матеріали.За результатами презентацій було обрано переможців», – розповідає менеджер проектів відділу розвитку та рекрутингу УКУ Андрій Фендик.

Переможець конкурсу отримає грошовий приз, який покриє вартість одноденної екскурсії в одне з давніх історичних міст України, а кращі роботи фіналістів будуть виставлені на порталі «Історична правда».

Організатори конкурсу –  Український католицький університет, Львівська обласна Мала академія наук, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та портал «Історична правда».

ІІІ місце в даному конкурсі здобула слухачка МАН, учениця 9 класу
Сокальської гімназії імені Олега Романіва
МУСІЙ ЮЛІЯ

******************

2014-2015 н.р.

2013-2014 Н.Р. - СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "НЕПІЗНАНА ІСТОРІЯ МОГО КРАЮ" - ДМИТРУК РОКСОЛЯНА(ІІ МІСЦЕ)  ТА МУСІЙ ЮЛІЯ (ІІІ МІСЦЕ)

2012-2013 Н.Р. - ПРИЗЕР І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "НЕПІЗНАНА ІСТОРІЯ МОГО КРАЮ" - ДЕМ'ЯНОВИЧ ТАРАС, СЛУХАЧ СОКАЛЬСЬКОЇ МАН

В УКУ відбувся фінал всеукраїнського історичного конкурсу серед школярів

15 квітня 2013 |  Новини УКУ,

Понад 160 учасників зі всієї України зібралися на фіналі історичного конкурсу «Непізнана історія мого краю» 13 квітня в Українському католицькому університеті, де серед школярів-дослідників були визначені переможці та призери конкурсу, які отримали цінні призи.

«Цей конкурс ми організували для того, щоб кожна дитина змогла розказати про свій рідний край, перевірити свої знання з історії чи спробувати себе в дослідженні та науковій діяльності», – розповів один із організаторів конкурсу, менеджер з адміністративної діяльності УКУ Андрій Фендик.

Професор Ярослав Грицак прочитав лекцію для учасників всеукраїнського конкурсу “Непізнана історія мого краю”

«На історичному конкурсі “Непізнана історія мого краю” школярі могли розказати історію свого міста, села, героя. І таким чином дослідити і написати «малі історії», з яких і формується велика історія України», – зазначив декан гуманітарного факультету УКУ Ігор Скочиляс.

Під час нагородження усі учасники мали унікальну можливість прослухати лекцію історика, професора УКУ Ярослава Грицака «Як нам подолати свою історію», після якої відбувся круглий стіл, де школярі задавали свої питання та брали участь в дискусії.

Перше місце за роботу «Історія села Велика Бабка в легендах, фактах і топономічних назвах» отримала Юлія Любченко (с. Велика Бабка, Харківська обл.). Друге місце завоював Тарас Дем’янович (с. Завишень, Львівська обл.). А третє місце розділили Олександр Скобеєв (м. Вінниця), Михайло Підгребля (с. Заліщики, Тернопільська обл.), Людмила Данилюк (смт. Михайлівка, Запорізька обл.).

Окрім того, організатори запропонували багатьом учасникам спільно із викладачами та експертами УКУ попрацювати над своїми роботами, щоб згодом опублікувати їх у виданні «Історична правда» чи на сторінці «Вікіпедії».

Нагадаємо, учасниками всеукраїнського конкурсу «Непізнана історія мого краю», організованого УКУ, Львівською обласною малою академією наук та інтернет-виданням «Історична правда», могли стати учні зі всієї України, які мали написати історичне дослідження власного краю чи визначних земляків. Загалом було надіслано 220 робіт. Журі, до складу якого увійшли  декан гуманітарного факультету УКУ Ігор Скочиляс, професор Ярослав Грицак, редактор інтернет-видання «Історична правда» Вахтанг Кіпіані та директор Львівської обласної малої академії наук Іванна Бородчук, визначили кращі з

них.

Географія учасників історичного конкурсу