ШУКАЙТЕ НАС ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ: http://www.mansokal.school.social/category/%d0%b3%d0%b0%d0%b7%d0%b5%d1%82%d0%b0-%d1%96%d0%bd%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82/
2022 - 2023 н.р.
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ КЗ «СОКАЛЬСЬКА МАНУМ ІМ. І. БОГАЧЕВСЬКОГО» на 2022-2023 н.р. |
День тижня | Секція | К-сть год | Час проведення занять | Місце проведення занять | ПІП вчителя |
ПОНЕДІЛОК | Українська мова та література | 2 | 16.00-17.35 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Математика (9 кл) | 2 | 16.00-17.35 | Аудиторія №1 | Кровіцька Лариса Ярославівна |
| Географія | 2 | 16.00-17.35 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Психологія | 2 | 16.00 -17.35 | Княжівська ЗШ І-ІІІ ступенів | Федчун Марія Юріївна |
| Історія | 2 | 16.00 -17.35 | Аудиторія №5 | Рябова Оксана Миколаївна |
| Хімія | 1 | 15.15-16.00 | Савчинська ЗШ І-ІІІ ступенів, кабінет №11 | Деленко Світлана Петрівна |
| Екологія | 1 | 15.00-16.00 | Аудиторія №2 | Стасюк Ольга Юстинівна |
ВІВТОРОК | Українська мова та література | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Історія | 2 | 16.00 – 17.35 | Конференційна зала | Царинська Мар'яна Орестівна |
| Польська мова | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №2 | Федунь Надія Степанівна |
| Англійська мова | 2 | 16.00– 17.35 | Аудиторія №5 | Коновалець Наталія Іванівна |
| Хімія | 2 | 16.00 – 17.35 | Савчинська ЗШ І-ІІІ ступенів, кабінет №11 | Деленко Світлана Петрівна |
| Математика | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №1 | Кровіцька Лариса Ярославівна |
СЕРЕДА | Біологія | 2 | 16.00-17.35 | Аудиторія №1 | Батіг Олена Іванівна |
| Фінансова грамотність | 2 | 16.00– 17.35 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Основи науково-дослідної роботи | 2 | 16.00– 17.35 | Аудиторія №3 | Стасюк Ольга Юстинівна |
| Журналістика | 2 | 16.00 -17.35 | Аудиторія №2 | Федчун Марія Юріївна |
| Історія | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №5 | Мусій Світлана Степанівна |
ЧЕТВЕР | Основи науково-дослідницької роботи | 2 | 16.00– 17.35 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Польська мова | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №2 | Федунь Надія Степанівна |
| Хімія | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №1 | Стасюк Ольга Юстинівна |
| Психологія | 2 | 16.00- 17.35 | Актовий зал | Михайлова Світлана Олексіївна |
| Історія | 2 | 16.00 -17.35 | Аудиторія № 5 | Мусій Світлана Степанівна |
| Психологія | 2 | 16.00 -17.35 | Конференційна зала | Федчун Марія Юріївна |
П’ЯТНИЦЯ | Українська мова та література | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Біологія | 2 | 16.00 – 17.35 | Аудиторія №1 | Батіг Олена Іванівна |
| Економіка | 2 | 16.00 – 17.35 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Англійська мова | 2 | 16.00-17.35 | Аудиторія №5 | Коновалець Наталія Іванівна |
| Основи науково-дослідницької роботи | 2 | 16.00-17.35 | Аудиторія №2 | Мусій Світлана Степанівна |
СУБОТА | Санітарний день | | | | |
| | | | | |
Розклад індивідуальних занять в КЗ «Сокальська МАНУМ ім.І.Богачевського»
на 2022-2023 н. р.
День тижня | Секція | К-сть год | Час проведення занять | Місце проведення занять | ПІП вчителя |
ПОНЕДІЛОК | Математика (9-10 кл.) | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №1 | Кровіцька Лариса Ярославівна |
| Екологія | 1 | 15.00-16.00 | Актовий зал | Стасюк Ольга Юстинівна |
| Українська мова і література | 1 | 15.10 -15.55 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Ярославівна |
| Географія | 1 | 15.10 -15.55 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Психологія | 2 | 16.00 -17.35 | Актовий зал | Михайлова Світлана Олексіївна |
| Історія (9-11 кл.) | 1 | 15.10 -15.55 | Аудиторія №5 | Царинська Мар'яна Орестівна |
| Історія (8-10 кл.) | 1 | 15.10 -15.55 | Аудиторія №2 | Рябова Оксана Миколаївна |
| Психологія | 2 | 10.00-11.35 | Аудиторія №2 | Федчун Марія Юріївна |
| Хімія | 1 | 15.15-16.00 | Каб 11 Савчин | Деленко Світлана Петрівна |
ВІВТОРОК | Українська мова та література | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Математика (11 кл.) | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №1 | Кровіцька Лариса Ярославівна |
| Польська мова | 1 | 15.10 – 15.55 | Актовий зал | Федунь Надія Степанівна |
| Історія | 1 | 15.10 -15.55 | Конференційна зала | Царинська Мар'яна Орестівна |
| Хімія | 1 | 15.10 -15.55 | Савчинська ЗШ І-ІІІ ступенів | Деленко Світлана Петрівна |
| Англійська мова | 1 | 15.10 -15.55 | Аудиторія №5 | Коновалець Наталія Іванівна |
СЕРЕДА | Історія | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №5 | Мусій Світлана Степанівна |
| Біологія | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №1 | Батіг Олена Іванівна |
| Хімія | 1 | 15.10 – 15.55 | Савчинська ЗШ І-ІІІ ст. каб.11 | Деленко Світлана Петрівна |
| Основи науково-дослідної роботи | 1 | 15.10 -15.55 | Аудиторія №3 | Стасюк Ольга Юстинівна |
| Фінансова грамотність | 1 | 15.10 – 15.55 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Історія | 1 | 11.00-11.45 | Аудиторія №3 | Рябова Оксана Миколаївна |
| Журналістика | 2 | 10.00-11.35 | Аудиторія №2 | Федчун Марія Юріївна |
ЧЕТВЕР | Основи науково-дослідницької роботи | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Польська мова | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №2 | Федунь Надія Степанівна |
| Психологія | 1 | 15.10-15.55 | Аудиторія №2 | Федчун Марія Юріївна |
| Історія | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №5 | Мусій Світлана Степанівна |
| Хімія | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №1 | Стасюк Ольга Юстинівна |
П’ЯТНИЦЯ | Українська мова та література | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №3 | Багрій Мирослава Степанівна |
| Біологія | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №1 | Батіг Олена Іванівнавна |
| Економіка | 1 | 15.10 – 15.55 | Конференційна зала | Бик Мирослава Богданівна |
| Англійська мова | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №5 | Коновалець Наталія Іванівна |
| Основи науково-дослідницької роботи | 1 | 15.10 – 15.55 | Аудиторія №2 | Мусій Світлана Степанівна |
СУБОТА | Санітарний день | | | | |
***
УВАГА!
У період карантину працюємо дистанційно, використовуючи електронні технології, згідно розкладу!